Naše Mise

Stránka DiamondLily byla vytvořena, aby usnadnila život ženám. Pokud jde o zdraví žen, chceme pomoci všem ženám od první menstruace až po menopauzu ve všech fázích života.

Naším posláním je poskytovat řešení, tipy a rady pro všechny zdravotní problémy žen, které vznikají, ať už je to::

DiamondLily

  • inkontinence
  • svalová slabost pánevního dna
  • antikoncepce
  • plodnost, těhotenství
  • neplodnost
  • menstruace
  • intimní a sexuální zdraví
  • hormony
  • duševní zdraví
  • gynekologie a jiné oblasti zdraví žen

DiamondLily je výjimečná, protože tato témata lze nalézt na jednom místě na našich stránkách a komplexně. To vám ušetří čas a energii!

Inkontinence

Jednou z našich nejvýznamnějších oblastí je inkontinence a zdraví pánevního dna: 1 ze 3 žen trpí nějakým druhem onemocnění pánevního dna, jako je „kapka moči“. Tato stížnost se týká nejen starších žen, ale mimo jiné i žen po porodu, matek bez ohledu na věk. Kvůli stigmatu se však ženy neodváží o tom mluvit a obvykle se obrátí na specialistu až po 6-8 letech. Naším posláním je to změnit, protože problém by se mohl včas zvrátit a řešit. Za tímto účelem se snažíme, aby inkontinence byla co nejvíce známa, aby se příznaky a nepříjemné momenty v životě našich žen odstranily co nejdříve a ty mohly žít kvalitní život.

Antikoncepce

Naší další oblastí, o které se snažíme informovat dámy, je antikoncepce. Nalezení nejvhodnější metody antikoncepce není snadný úkol, navíc to, co je nejoptimálnější, se může velmi lišit individuálně. Naším posláním je zavádět dostupné metody, šířit zprávy o novinkách, zvyšovat povědomí o nebezpečích a vedlejších účincích každé metody, rozptýlit určité mylné představy a nabídnout alternativní, modernější řešení.

Diamondlily

Internetový obchod

Internetový obchod DiamondLily nabízí jen ty nejmodernější a specializované produkty, které nabízejí inovativní řešení zdravotních problémů žen. Naše prémiové produkty vybíráme se zvláštní péčí, protože naším cílem je poskytovat bezpečná řešení problémů.

Blog

Na blogu DiamondLily sdílíme články vědeckého zaměření, které jsou napsány snadno a srozumitelně. Kromě našich vlastních příspěvků nabízíme na našem blogu také možnost vyjádřit vaše názory: každý může odeslat zajímavé články, které zveřejňujeme po vyhodnocení nezávadnosti obsahu!

Skupina na Facebooku

DiamondLily je tak odhodlána pomáhat ženám, že také spustila uzavřenou facebookovou skupinu o gynekologických otázkách. Ve skupině Vše o gynekologii mohou členky sdílet své gynekologické problémy, zkušenosti, názory a dotazy. Skupina také zahrnuje gynekology – lékaře, kteří poskytují profesionální odpovědi na otázky, které Vás trápí.

Věříme, že DiamondLily bude komunitním místem pro všechny české ženy, které se mohou na nás s důvěrou obrátit!

DiamondLily