UNISIS – 3 měsíce

UNISIS – 3 měsíce

1575,00  (včetně DPH)

(v prípade doručenia na Slovensko – navštívte stránku www.diamondlily.sk)


„Zdraví je na prvním místě!“ – slyšíme to mnohokrát v každodenním životě, ale děláme skutečně vše pro to, abychom si vytvořili fyzickou a duševní harmonii?

Vnitřní stěna močového měchýře je chráněna speciální vrstvou tvořenou glykoproteiny (tzv. glykosaminoglykanovou vrstvou = GAG vrstva). Tato bariéra přirozeně chrání močový měchýř před působením dráždivých a jiných patologických látek, které mohou být obsaženy v moči. Pokud dojde k poškození této ochranné GAG vrstvy, může být zvýšena náchylnost močového měchýře k některým onemocněním jako jsou například opakované záněty nebo takzvaná intersticiální cystitida. V těchto situacích může být vhodné doplnit stavební kameny ochranné GAG vrstvy, kterými sú chondroitin, hyaluronát nebo glukosamin sulfát. Kombinaci těchto látek obsahuje doplněk stravy UNISIS, který navíc obsahuje antioxidanty kvercetin a rutin.

Usilujme o harmonii, dělejme maximum pro to, abychom se cítili co nejlépe!

Užívání potravního doplňku Unisis po dobu 3 měsíců může přispět k celkové pohodě, což Vám usnadní každodenní život.

Více informací naleznete ZDE, pokud máte pocit, že je Vaše pohoda narušena.

Katalogové číslo: CZ_AD_UNISIS_3 Kategorie:

Popis

UNISIS od Diamond Lily obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, hyaluronát sodný, kvercetin a rutin. UNISIS je vyroben výhradně z bylin a rostlinných produktů. Je vhodný i pro vegetariánské a veganské použití.

Pokud nevíte, zda se Vás to může týkat, přečtěte si prosím náš článek nebo vyplňte náš dotazník.

Složení: Zjistěte více o složení v nabídce „Další informace“. Unisis se vyrábí v souladu s normami GMP.

Dávkování: 2-4 tablety denně zapít větším množstvím tekutiny.

Reference: T. C. Theoharides, G.R. Sant: A Pilot Open Label Study of Cystoprotek in Interstitial Cystitis; Int. J. Immunopathol Pharmacol, Jan-Mar 2005;18(1):183-8.

UNISIS je doplněk stravy. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Rozměry 9 × 4,5 × 11,5 cm
Chondroitin sulfát

Použití chondroitin sulfátu obnovuje metabolickou rovnováhu, zvyšuje syntézu proteoglykanu a kolagenu a produkci kyseliny hyaluronové v synoviocytech a zároveň inhibuje aktivitu chondrolytických enzymů. V důsledku toho se zánět zpomaluje. Zvyšuje pevnost a pružnost pojivové tkáně. V tomto případě je chondroitin sulfát hlavní složkou vrstvy glykosaminoglykanu (GAG), což je ochranná vrstva močového měchýře.

Hyaluronát sodný

Hyaluronát sodný působí jako mazivo pro tkáně a hraje důležitou roli při regulaci interakcí mezi souvisejícími tkáněmi. Při kontaktu s vodou tvoří kluzký roztok, proto zlepšuje vnější viskózní kryt buněk. V tomto případě je hyaluronát sodný další složkou ochranné vrstvy GAG močového měchýře.

Kvercetin a rutin

Kvercetin je přírodní flavonoid. Rutin posiluje kapiláry, proto snižuje příznaky krvácení, navíc pomáhá vstřebávat kvercetin a má protizánětlivý účinek.

Množství komponent

Obsah tablety:
Glukosamin sulfát 120mg
Chondroitin sulfát 150mg
Hyaluronát sodný 10mg
Kvercetin 150mg
Rutin 20mg

Další informace

Skladujte při teplotách nižších než 25°C na suchém místě.
Všechna balení obsahují 60 potahovaných tablet.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Doplňky stravy by neměly být náhradou pestré stravy.
Skladujte mimo dosah dětí.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, obraťte se na svého lékaře.

Syndrom bolestivého močového měchýře

Syndrom bolestivého močového měchýře postihuje poměrně velký počet lidí v celé České republice. Rozpoznání a léčba tohoto nepříjemného, chronického a bolestivého stavu je pochopitelně lékařský úkol, ale stanovení diagnózy není snadné. Změna životního stylu je nevyhnutelná pro udržení případné znovunastolené rovnováhy.

Jaké příznaky mohou naznačovat intersticiální cystitidu – syndrom bolestivého močového měchýře?

  • chronická pánevní bolest v oblasti močového měchýře nebo močové trubice
  • potíže s močením – časté nucení na močení
  • kvůli bolestem se obvykle vylučuje jen malé množství moči
  • časté, bolestivé denní a noční močení (bolest je dočasně snížena vyprazdňováním močového měchýře a poté se opět zvyšuje s tvorbou moči)

Výskyt výše uvedených příznaků se může u jednotlivců lišit, stejně jako jejich závažnost. Přestože je intersticiální cystitida urologický problém, je důležité vyloučit, aby výše uvedené příznaky nebyly bakteriálního původu a zda přetrvávají bez ohledu na antibiotickou léčbu. Je proto důležité, aby s výše uvedenými příznaky nebyl spojen žádný detekovatelný patogen.

Lidé s IC (intersticiální cystitida) si zaslouží žít svůj každodenní život v harmonii. Svými stravovacími návyky můžeme přispět k pozitivním změnám v našem životním stylu. Existuje několik metod pro posílení ochranné vrstvy sliznice pokrývající povrch močového měchýře (tzv. vrstva GAG).

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „UNISIS – 3 měsíce“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Název